Apie mane

Visų pirma, esu Žmogus, siekiantis gyventi savo Siela, savo Širdimi, pažinti savo tikrąjį Aš ir vis labiau ir labiau susijungti su Savastimi, Begaliniu šaltiniu, Visata Savyje. Šioje Kelionėje į Save siekiu taip pat padėti ir kitiems atrasti savo Tikrąjį Aš.

Iš šio mano giluminio troškimo buvo įkurtas Žmogaus transformacijų centras Kelionė į Save.

Centre intuityviai pagal aukščiausiojo Aš vedimą daromos pačios įvairiausios praktikos (meditacinės, konsteliacinės, judesio, kvėpavimo, emocijų paleidimo, sielos traumų gydymo, širdies atvėrimo, energetinės, susijungimo su Tikruoju Aš ir kt.), padedančios kelti energijos lygį, atrasti, iškelti tikrąsias gilumines žmogaus gyvenimo problemų priežastis, kurios dažnai slypi net ne šiame gyvenime, o ir praėjusių gyvenimų patirtyse, giminės programose (asmeninė ir giminės karma), ir jas šalinti, transformuoti ir pradėti harmoningą, sveiką ir laimingą visomis prasmėmis, Tikrą Gyvenimą iš Širdies, iš savo Sielos, tapti savo gyvenimo Kūrėju.

Šioje Kelionėje į Save esu pagalbininkas, vedlys, kuris gali parodyti Kelią, tačiau juo norėti eiti ir eiti reikia pačiam žmogui.

Jau nuo vaikystės jutau, kad mane domina įvairūs dalykai, kurie kitiems atrodo kaip mistika, ezoterika, nesuprantama ar nepriimtina, tokie kaip gydymas energija, sielos išėjimas iš kūno, ekstrasensoriniai žmogaus sugebėjimai, savęs pažinimas (kas aš esu), visatos sandara (ar mes vienintelė protinga rūšis visatoje? kas yra visata?), meditacijos, įvairios praktikos ir kt.

Pirmieji realūs praktiniai žingsniai (ne tik teorija) šia kryptimi atsirado dar 2004 m.kai pirmą kartą susidūriau su energetinėmis praktikomis Nijolės Wolmer dvasinio augimo seminaruose.

Vėliau sekė pertrauka ir dėmesys karjerai, materialiems dalykams, įvairiems paklydimams, smukimui kaip žmogui iki kol 2008-2009 metų krizė smogė pačiu skaudžiausiu kirčiu – pinigų trūkumu ir išbandymu sveikatos sutrikimais, savivertės kritimu.

Bloga savijauta, išvežimai su greitosios pagalbos mašina tęsėsi tol, kol nesupratau, kad laikas keistis iš esmės, kaip žmogui, keisti savo vidinį vektorių – iš leidimosi žemyn į prarają, į kilimą aukštyn ir ieškoti pozityvumo ir sprendimų savo gyvenime.

Taip apie 2011-2012 m. mano gyvenime atsirado kūno psichoterapija (ačiū kūno psichoterapeutei Rasai Mažionienei), joga, kvėpavimo pratimai, meditacijos, 2014 metais Džong Juan čigongas (www.zyq.lt), vėliau konsteliacijos (www.hellinger.com) ir kiti metodai.

Reguliarios kasdienės 1-6-12 valandų meditacijos, praktikos, meditacinės kelionės į Kiniją, Japoniją, Iraną, Egiptą, atvedė prie suvokimo kodėl man tai taip buvo įdomu nuo pat vaikystės – nes tai mano KELIAS, kuriam noriu pašvęsti savo gyvenimą. Taip pat atsirado suvokimas, kad ne tik pats noriu eiti šiuo keliu, bet ir padėti kitiems, siekiantiems tobulėti, ieškantiems atsakymų žmonėms – todėl tapau Džong Juan čigongo instruktoriumi, Kinų vaizdinių medicinos terapeutu, baigiau konsteliacijų kursus ir pradėjau darbą su žmonėmis.

Meistras Sju Mingtangas įteikia Kinų Vaizdinių medicinos terapeuto sertifikatą

Dabar darbas su žmonėmis tapo mano kasdienybe ir teikia begalę džiaugsmo matant kaip į gerą pusę keičiasi besikreipiančių žmonių gyvenimai, taisosi sveikata, žmonės tampa laimingesni, ramesni ir aktyvesni, labiau pasitikintys savimi, mylintys, vis labiau ir labiau pažįsta ir girdi save, savo tikrąjį AŠ, taisosi jų santykiai, sprendžiasi darbo, pinigų, verslų klausimai.

Kelionė į Save tęsiu toliau ir tuo ką atrandu dalinuosi su žmonėmis. Šiuo metu tai, kuo dalinuosi manęs jau nemokė niekas. Gilesnis savęs ir pasaulio pažinimas per sesijas su besikreipiančiais žmonėmis, meditacijas, gilias praktikas atvedė prie suvokimo, kas yra nušvitimas, Visata, Žemė, Gyvenimas, Kelias, Siela. Atėjo suvokimas, kad esame neatskiriama Kūrėjo dalimi, siekiančia patirti savo ribas, kurti, ir, jei reikia, griauti sena, kad galėtų būti sukurta nauja, kad niekur iš čia mes neišeisime po mirties ar nušvitimo – vistiek teks čia sugrįžti, nes ten viršuj Kūrėjas vienišas, ir sukūrė pasaulį tam, kad galėtų džiaugtis Gyvenimu, Mylėti, Kurti, galėtų sutikti kitą Kūrėją (žmogų ir ne tik), galėtų draugauti, patirti tai, ko negali patirti būdamas Vienyje su savimi, galėtų, gimti, mirti ir vėl atgimti..

Nuolatinių praktikų ir ieškojimų, darbo su savimi pasekoje susiformavo unikali, autentiška transformuojančių praktikų visuma, sistema, apimanti transformuojančias meditacijų, konsteliacijų, judesio, energijos kėlimo ir kitokias praktikas ir leidžianti per trumpiausią įmanomą laiką (nuo kelių mėnesių iki 1-1,5 metų) pasiekti tai kam paprastai prireikia viso gyvenimo arba net kelių – atrasti esmines įvairių problemų gyvenime (sveikata, santykiai, savijauta, nerimas, baimės, panikos atakos, sėkmė, gausa, laimė, džiaugsmas, realizacijos trūkumas ir kt.) priežastis (karmos priežastis) ir jas transformuoti į harmoningą, sveiką ir laimingą gyvenimą visomis prasmėmis (https://vbauza.lt/meditacijos-saviugdos-programos-konsteliacijos-vilniuje-visoje-lietuvoje-online/).

Viską ką darau šiuo metu geriausiai atspindi žodžiai – “KELIONĖ Į SAVE”, “SIELOS / ŠIRDIES ŽAIZDŲ GYDYMAS” , “VIDINĖ TRANSFORMACIJA”, “BESĄLYGINĖS MEILĖS ŠALTINIO SAVYJE PAIEŠKA”, “VIRSMAS KŪRĖJU”. Bet visa tai tik žodžiai, jei negalim pajausti to savo ŠIRDIMI / SIELA. Jei Tau rezonuoja šie žodžiai, kažko ieškai daug gilesnio – ateik, padėsiu Tau tai surasti. Parodysiu kelią, bet nueiti juo teks pačiam \ pačiai. 🙏💚

Kaip ir jūs tuo pačiu metu esu ir paprastas žmogus – turiu šeimą, 3 vaikus, sprendžiu kasdienius paprasto gyvenimo klausimus, dilemas, iššūkius, gyvenu visa Širdimi ir Siela, imu iš Gyvenimo viską, Myliu, kuriu.

Kelionė į save tęsiasi toliau..

Nuo šiol jau ir visame pasaulyje www.valdasbauza.com