Pastarieji mėnesiai buvo kupini nerimo ir nežinios dėl pasaulį sukausčiusio viruso COVID-19. Daugelis su nerimu kelia sau klausimą – kodėl? Todėl moriu pasidalinti tuo, ką išjaučiau pastaruoju metu ir kokią informaciją meditacijos metu gaudavau jau beveik metai.

Pati šviežiausia informacija, kuri liečia dabar aktualiausią temą – corona virusą – yra ta, kad virusas ne šiaip sau atsirado, o su labai gilia prasme ir geru tikslu ir iš didelės meilės mums.

Žmonės, visa civilizacija jau per daug toli nuėjo ne į tą pusę – tarp žmonių vyrauja orientacija į materiją, pinigus, tarpusavio susvetimėjimas, gamtos, visos žemės niokojimas, tarša, ryškus atitolimas nuo dvasinių dalykų, nuo savo šaknų, tikėjimo ir pasitikėjimo. Iš to sekantys fizinės ir psichinės sveikatos sutrikimai, elgsenos išsigimimai, polinkis į kraštutinumus, gamtiniai kataklizmai, klimato kaita yra viso to rezultatas. Žmonės nebežino kas jie yra iš tikrųjų, nebegirdi savo širdies balso, jaučiasi pasimetę, nepasitiki savimi, nežino ką nori daryti gyvenime iš tikrųjų,nesijaučia laimingi, nors materialiai apsirūpinę viskuo. Skauda sielą.

Virusas, mirties baimė, karantinas ir užsidarymas namuose tarp namiškių, visiškai sulėtėjęs gyvenimo tempas verčia sustoti ir pažiūrėti į save, savo gyvenimą, santykius su kitais žmonėmis, santykį su pasauliu, gamta, šviesa, kosmosu / absoliutu / Dievu, pažiūrėti į savo širdį ir pradėti tobulėti (nors ir priverstinai) šioje, vidinėje, dvasinėje plotmėje. Tiems, kurie eina tobulėjimo, šviesos keliu, nebaisus joks virusas – jie jau yra šiame savęs pažinimo ir tobulėjimo kelyje.

Žemė valosi. Jei nepasikeisime patys, nepradėsime gyventi kitaip, nepradėsime kurti kitokios civilizacijos, paremtos harmoningu santykiu su savo vidumi, siela, kitais žmonėmis, kitomis sielomis, gamta, kosmosu, Dievu, būsime ištrinti – ar kataklizmų, ar virusų, ar kitokiu negandų! Viskas vyksta ne šiaip sau!

Pats laikas pabusti! Ir keisti save, keisti tvarką, keisti pasaulį.

Tinka viskas – ar tai būtų spintos, namų susitvarkymas, ar ugdančios knygos skaitymas, meditacija, malda, savistaba, savianalizė, valingas stengimasis būti geresniu kiekvieną akimirką.

Tobulėkime! 🙏❤️