Transformacinė LAIMĖS programa

Kam skirta ir ką sprendžia?

Unikali giliai iš pat šaknų gyvenimą transformuojanti programa kliūtims sveikam, laimingam ir harmoningam gyvenimui atrasti ir šalinti.

Programa skirta iš esmės spręsti gyvenimo problemas, atrasti tikrąsias jų priežastis ir jas pašalinti, ženkliai pagerinti savijautą ir gyvenimo kokybę, pažinti save, Visatos dėsnius, kardinaliai pasikeisti, susijungti su Dieviškumu vidutiniškai tik per 1-3 mėnesius.

Programos metu vyksta kliūčių laimei ir harmonijai visose gyvenimo sferose atradimas ir šalinimas:
* probleminiai santykiai
(neištikimybė, antra pusė, šeima, tėvai, vaikai, giminė, kolegos, draugai)
* bloga savijauta ir sveikata
(nerimas, baimės, panikos atakos, nemiga, migrena, depresija, energijos trūkumas, nuovargis, emocinis ir fizinis skausmas ir kt.)
* neharmoninga elgsena ir priklausomybės
(pykčio priepuoliai, neištikimybė, emocinis valgymas, rūkymas, alkoholis ir kt.)
* vidinio pasaulio problemos
(nepasitikėjimas savimi, savęs nuvertinimas, laimės, džiaugsmo, harmonijos gyvenime trūkumas ir kt.)
* gausa, pinigai, sėkmė, klestėjimas
(gausos ir pinigų energijos strigimas, nesėkmės, bankrotai, kliūtys sėkmei ir kt.)
* Seksualinė, gyvybinė energija
(problemos santykiuose, strigimai, malonumo nejautimas, aktyvumo trūkumas ir kt.)
* savęs ir visatos pažinimas, dvasinis augimas, susijungimas su Dieviškumu
(siela, reinkarnacija, visata, kūrėjas, dvasinis kelias, sielos kelio paieška, savirealizacija trūkumas ir kt.)
* ir iš esmės visų kitų problemų visose gyvenimo sferose sprendimas

Intensyvaus darbo programos metu pasekoje tvarkosi sveikata, savijauta, santykiai, nebekyla pykčio priepuolių, atsiranda vidinė ramybė ir žvalumas, gera nuotaika, vidinis laimės ir džiaugsmo pojūtis, išauga energijos lygis, sustiprėja intuicija, pasitikėjimas savimi, pasitraukia nerimas, baimės, panikos atakos, pajaučiama vienybė ir harmonija su visa Visata, Kūrėju, su Savimi, savo aukščiausiuoju dieviškuoju Aš ir įvyksta dar daug ko gero visose gyvenimo sferose.

Programos metu pakėlus pakankamai energijos lygį pradedame dirbti iš karto su visų praėjusių gyvenimų traumomis.

Programos metu nuosekliai keliame energijos lygį ir valomės nuo giluminių sielos ir širdies traumų, energetinių blokų – giluminių gyvenimo problemų priežasčių šiame ir praėjusiuose gyvenimuose, tėvų ir protėvių gyvenimuose, apjungiame vyriškas ir moteriškas kokybes į darną ir harmoniją mumyse, kad galėtume kurti darną ir harmoniją gyvenime, kad galėtume gyventi Tikrą Gyvenimą iš Tikrojo Aš, iš savo Sielos ir Širdies.

Žmogus laimingas, kai jis geba kurti harmoningus santykius, yra sveikas, gerai jaučiasi, pasitiki savimi, turi pakankamai energijos, žino ko nori iš gyvenimo, daro tai ko nori siela, jaučiasi laisvas ir nesuvaržytas, elgiasi harmoningai su savimi ir aplinka, lydi laimės būsena.

Programos eigoje naudojami autoriaus daugiametės praktikos ir patirčių metu atrasti unikalūs ir universalūs transformuojantys meditaciniai, konsteliaciniai, regresiniai, emocijų paleidimo, blokų transformavimo, energijos kėlimo ir energetinio gydymo, koučinimo metodai, vedantys trumpiausiu keliu į visišką vidinę transformaciją.

Sesijų metu einama į giliausius klodus šiame ir praėjusiuose gyvenimuose, tėvų ir protėvių gyvenimuose, kas leidžia atrasti ir pašalinti neigiamas pasąmonėje slypinčias gyvenimo programas.

Mano praktikoje buvo tokių atvejų, kai žmonės programos metu atsikratė 10 metų kankintos nemigos, 20 metų kentėtos migrenos, alergijų, depresijų, nerimo, panikos atakų ir daug kitų problemų, sveiko nuo šizofrenijos ir pan.

Kaip viskas vyksta?

Programos atskiros sesijos vyksta gyvai Vilniuje arba online iš bet kur kiekvieną savaitę arba pagal susiderintą kitokį grafiką, duodami namų darbai kelti energijos lygį savarankiškai (medituoti ir ne tik), daryti įvairias kitokias praktikas.

Sesijų metu einame į skaudžias, blokuojančias, traumuojančias sielos patirtis iš visų savo ir giminės gyvenimų (regresija, konsteliacija), paleidžiame užspaustus jausmus ir emocijas, medituojame, keliame energijos lygį, darome transformacines praktikas, plečiame sąmonę.

Nuo žmogaus nusiteikimo ir pastangų priklauso kaip greitai įvyksta pokyčiai. Paprastai pakanka 1-2,5 mėn., bet jei reikėtų – dirbtume tiek kol pasiektume transformaciją (kad ir 3-6 mėn.).

Ką išmoksite? Ką gausite?

  • Atrasite ir šalinsite tikrąsias sveikatos sutrikimų, blogos savijautos, problemų santykiuose su sutuoktiniais, tėvais, vaikais, nerimo ir baimės, pasitikėjimo savimi, pinigų, laimės ir džiaugsmo gyvenime trūkumo priežastis
  • Gausite instrumentus, įvaldysite įvairias praktikas, meditacijas, kurios padės nuraminti mintis bei:
  • Kaupti energiją, generuoti ją viduje ir ją valdyti, panaudoti savo tikslams (asmeniniam tobulėjimui, savęs pažinimui, fizinės ir psichinės sveikatos stiprinimui, vidinės ramybės ir žvalumo būsenos pasiekimui, išsilaisvinti iš baimių, nerimo ir kt.)
  • Išsiugdysite įgūdžius nuolatiniam tobulėjimui, disciplinai, meditacijoms
  • Atrasite kokie įvykiai jūsų protėvių gyvenimuose, jūsų praėjusiuose ir šiame gyvenime lemia jūsų problemas, nesėkmes, blogą savijautą, energijos trūkumą, nelaimingus santykius, pinigų trūkumą ir dar daug visko neigiamo jūsų gyvenime ir panaikinsite jų įtaką
  • Tiesiog gerą savijautą visos programos metu ir po jos
  • Visos programos metu gausite pastovų palaikymą iš mokytojo, galimybę gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus
  • Ir dar daug įdomių ir naudingų dalykų jūsų asmeniniam tobulėjimui

Programos kaina

Darbas labai gilus, iš esmės tvarkantis visą žmogaus esybę, karmą, individualus, pokyčiai garantuoti ir vidutiniškai tik per 1-3 mėn. (paprastai tai yra viso gyvenimo darbas) – todėl sąžininga kaina 3500 eur arba tiek kiek galite. Galimos įvairios atsiskaitymo galimybės (išsimokėtinai, dalimis, pan.).

Kiek vertas jūsų gyvenimo kokybės pokytis iš esmės?

Kontaktai pasiteiravimui arba registracijai:
Valdas Bauža
tel. 8 611 21473
el.p.: valdasbauza@yahoo.com

Atsiliepimai

Parašykite žinutę:

Susisiekite

Sutinku gauti naujienlaiškius