DŽONG JUAN ČIGONGAS

Meditacinė žmogaus sveikatingumo ir vystymosi sistema

Džong Juan Čigongas (kartais dar vadinamas – cigunas) – viena iš seniausių Kinijoje gimusių meditacijomis ir darbo su energija (či) paremtų sveikatingumo ir žmogaus vystymosi sistemų, skaičiuojanti jau daugiau nei 7 000 metų.
Reguliari čigongo praktika padeda atsipalaiduoti, išlaikyti vidinę ramybę esant bet kokiai stresinei situacijai, didina žmogaus gyvybinę energiją, stiprina imunitetą, gerina bendrą sveikatos būklę. Jos dėka ilgėja aktyvaus gyvenimo periodas ir jaunystė, atsiskleidžia užslėpti organizmo rezervai, įgyjami išskirtiniai gebėjimai, didėja atsparumas stresinėms situacijoms. Žmogus tampa visomis prasmėmis sveikesnis ir laimingesnis, galintis būti čia ir dabar, išmintingai ir kūrybiškai spręsti visas gyvenimiškas problemas.
Šios sistemos metodai skatina žmogaus vystymąsi, stiprina jo dvasines jėgas, didina išmintį, padeda suvokti savo gyvenimiškas užduotis ir misiją šiame pasaulyje, pažinti save ir Visatą.
Plačiau apie Džong Juan čigongą galite sužinoti Lietuvos Džong Juan čigongo ir Kinų Vaizdinių medicinos asociacijos puslapyje www.zyq.lt arba oficialiame tarptautiniame mokyklos puslapyje www.zyq108.com.