Pagal mano išjautimą ir darbo su žmonėmis patirtį – ego yra automatinių apsauginių reakcijų visuma, sauganti žmogų nuo širdies \ sielos žaizdų užgavimo, nuo skausmo ir kančios iškėlimo, kad neskaudėtų. Kuo skaudesnės žaizdos, nuoskaudos – tuo didesnis Ego, didesnės apsauginės reakcijos.

Tos apsauginės reakcijos – tai kaukės, kurias užsideda žmogus, kad nematytų kiti, jog jam skauda. O jų begalė – aukos, nelaimingo, pikto žmogaus, hunoristo \ juokdario kaukė, prisitaikėliško, norinčio įtikti kitiems žmogaus kaukė, žmogaus, perdėtai norinčio padėti, “geriečio” kaukė ir t.t. Šios kaukės valgo begalę žmogaus vidinės energijos, kurią išlaisvinęs (nusimetęs kaukes) galėtų panaudoti sveikesniam, laimingesniam, harmoningesniam gyvenimui kurti. Iš čia ateina ligos, nuovargis, polinkis vengti žmonių, depresija, problemos santykiuose ir daug kitų neigiamų dalykų gyvenime.

Svarbiausia, kad šios kaukės, ego, slepia mūsų tikrąjį Aš nuo aplinkinių ir nuo mūsų pačių. Mūsų neišsenkantį laimės, džiaugsmo, meilės, sveikatos ir kitokių energijų šaltinį.

Dauguma žmonių smerkia egoistiškumą – tačiau žmogus nekaltas, kad jis traumuotas iš anksčiau – tai tik apsauginės reakcijos, slepiančios kančią. Įmanoma kitaip.

Ką daryti? Išdrįsti eiti į žaizdas, į skausmą, atrasti jų priežastis ir jas pašalinti. Psichologai sako, kad visa tai ateina pagrinde iš vaikystės. Mano patirtis sako, kad priežastys ateina iš šio ir praėjusių gyvenimų (kurių tūkstančiai), tėvų \ protėvių gyvenimų, netgi laikotarpio, kai mes buvome mamos įsčiose.

Kaip atrasti tas tikrąsias ir pačias giliausias traumas, nuoskaudas, kurių paprastai žmonės negali matyti? Čia į pagalbą gali ateiti įvairios praktikos – tačiau savarankiškas darbas su savimi gali būti viso, o dažnai ir ne vieno gyvenimo trukmės. Reikalingas patyręs mokytojas, gydovas, empatiškas žmogus, kuris pats atradęs ir išsigydęs šias traumas, atsidaręs širdį, gali jausti ja kitų žmonių širdžių skausmą, priežastis ir padėti jas pašalinti.

Jei ieškote egoistiškumo, savo nesveikatos, blogos savijautos, energijos trūkumo, laimės nebuvimo, depresijos, nerimo, nemigos, blogų santykių, nesėkmių gyvenime ar kitų problemų tikrųjų, pačių giliausių priežasčių ir norite jas negrįžtamai pašalinti, tapti laimingu, sveiku ir harmoningu visomis prasmėmis žmogumi – kreipkitės, aš galiu jums padėti.

Ar išdrįsite žengti žingsnį link tikrojo Aš?

Ženkime kartu!