Transformacinė sesija

Unikali giliai iš pat šaknų transformuojanti sesija kliūtims sveikam, laimingam ir harmoningam gyvenimui atrasti ir šalinti, sąmonės plėtrai, sielos augimui. Tikriems pokyčiams realiame gyvenime.

Pagalba tapti Tikro ir Laimingo Gyvenimo Kūrėju.

Kliūčių laimei ir harmonijai visose gyvenimo sferose atradimas ir šalinimas, vibracijų kėlimas, susijungimas su Dieviškumu:
* probleminiai santykiai
(neištikimybė, antra pusė, šeima, tėvai, vaikai, giminė, kolegos, draugai)
* bloga savijauta ir sveikata
(nerimas, baimės, panikos atakos, nemiga, migrena, depresija, energijos trūkumas, nuovargis, emocinis ir fizinis skausmas ir kt.)
* neharmoninga elgsena ir priklausomybės
(pykčio priepuoliai, neištikimybė, emocinis valgymas, rūkymas, alkoholis ir kt.)
* vidinio pasaulio problemos
(nepasitikėjimas savimi, savęs nuvertinimas, laimės, džiaugsmo, harmonijos gyvenime trūkumas ir kt.)
* gausa, pinigai, sėkmė, klestėjimas
(gausos ir pinigų energijos strigimas, nesėkmės, bankrotai, kliūtys sėkmei ir kt.)
* Seksualinė, gyvybinė energija
(problemos santykiuose, strigimai, malonumo nejautimas, aktyvumo trūkumas, nevaisingumas ir kt.)
* savęs ir visatos pažinimas, dvasinis augimas
(siela, reinkarnacija, visata, kūrėjas, dvasinis kelias, sielos kelio paieška, savirealizacija trūkumas ir kt.)
* darbas su sielomis, esybėmis, agregorais, neigiama energetine įtaka
* ir iš esmės visų kitų problemų visose gyvenimo sferose sprendimas

Žmogus laimingas, kai jis geba kurti harmoningus santykius, yra sveikas, gerai jaučiasi, pasitiki savimi, turi pakankamai energijos, žino ko nori iš gyvenimo, daro tai ko nori siela, jaučiasi laisvas ir nesuvaržytas, elgiasi harmoningai su savimi ir aplinka.

Praktikos eigoje naudojami autoriaus daugiametės praktikos ir patirčių metu atrasti unikalūs ir universalūs transformuojantys meditaciniai, konsteliaciniai, regresiniai, emocijų paleidimo, blokų transformavimo, energijos kėlimo ir energetinio gydymo, koučinimo metodai, vedantys trumpiausiu keliu į visišką vidinę transformaciją.

Neigiamų jausmų ir programų transformacija, konsteliacija, meditacija, energetinis, sielos traumų gydymas.

Sesijos metu einama į giliausius klodus šiame ir praėjusiuose gyvenimuose, tėvų ir protėvių gyvenimuose, kas leidžia atrasti ir pašalinti neigiamas pasąmonėje slypinčias gyvenimo programas.

Sesija tinkama fizinės ir psichologinės sveikatos sutrikimų, nesėkmių gyvenime, versle, darbuose, nesugebėjimo sukurti laimingus santykius, džiaugsmo, laimės, meilės jausmo nebuvimo gyvenime, nepasitikėjimo savimi, baimių, nerimo, depresijų ir kitų problemų, situacijų žmogaus gyvenime tikrųjų priežasčių atskleidimui ir jų šalinimui, sprendimų radimui, energetiniam gydymui, sveikų ryšių su protėviais ir su savo tikruoju Aš atstatymui, protėvių linijų gydymui, traumų iš praėjusių ir šio gyvenimų įvardinimui ir gydymui.

Galima viena sesija kai kurių klausimų sprendimui, bei pilnas ciklas – Transformacinė LAIMĖS programa (1-2mėn.) pilnai vidinei transformacijai, pilnam žmogaus klausimų įvardijimui ir sprendimui, gyvenimo transformacijai į darną ir harmoniją.

Jau po pirmos sesijos žmogus jaučiasi ramesnis, sumažėja nerimo, nepasitikėjimo savimi jausmai, jaučiamas energijos antplūdis, sustiprėja sveikata. Sprendžiant klausimus transformacinės programos pagalba, žmogus pamato ir turi galimybę pašalinti priežastis daugeliui savo problemų įvairiose gyvenimo srityse – asmeniniuose santykiuose, vidiniame dvasiniame gyvenime, versle, darbe, sveikatos srityje.

Sesijos trukmė 1-2 val.

Sesijos kaina – 120 EUR arba tiek kiek galite.

Kontaktai pasiteiravimui arba registracijai:
Valdas Bauža
tel. 8 611 21473
el.p.: valdasbauza@yahoo.com

Atsiliepimai

Noriu pažinti save!

Prašome rezervuoti laiką – skambinkite tel.+370 611 21473 arba parašykite žinutę:

Susisiekite

Sutinku gauti naujienlaiškius