Daug porų negali išsiskirti, nors ir jaučiasi nelaimingi santykiuose – bando išsiskirti ar pamiršti buvusiuosius išsiskyrę, bet negali, jaučia pyktį, kaltę ar gėdą, negali atleisti – kodėl? Bando susitaikyti, išsiskyrus traukia vieną prie kito, bet tęsiant santykius vėl viskas kartojasi – kodėl?

Tokius žmones vieną prie kito iš pradžių pritraukia kažkokia galinga jėga – “Meilė” – jie pasakytų ar “įsimylėjau, žaibas trenkė, širdis į kulnis nuėjo kai ją/jį pamačiau pirmą kartą”. Vėliau, žiūrėk santykiai pasidaro nemalonūs, arba tai traukia prie, tai stumia nuo žmogaus, atrodo švelnus ir mylintis staiga tampa piktu ar net agresyviu.

Tai ne meilė – tai tiesiog neteisingai pasibaigusių, nepaleistų, neatleistų santykių ankstesniuose gyvenimuose energetiniai ryšiai – vadinami karminiais ryšiais. Tokie ryšiai kaip prie žmonių pritvirtinta guma ar spyruoklė pritraukia vienus prie kito, o paskui suartėjus spyruoklė / guma susispaudžia ima ir iššauna, atstumia. Žmonės vargsta – ir myli atrodo, bet ir kenčia ar nekenčia.. Tai karminiai, energetiniai ryšiai, blokai, nepaleistos, neišsigydytos emocinės traumos.

Ką daryti?

Norint suvokti kaip paleisti išspręsti karminius santykius, reikia suvokti  kaip jie atsiranda.
Iš individualių konsteliacijų su atskirais žmonėmis ar poromis dėl jų problemų santykiuose, pastebėjau, kad žmones susaisto energetiniai – karminiai ryšiai tuomet, kai nors vienas iš poros vis dar nešiojasi giliai savyje (pasąmonėje) gerus ar blogus jausmus vienas kito atžvilgiu iš praėjusių gyvenimų – meilė, ilgesys, pyktis, kaltė, gėda, netekties, išsiskyrimo, išdavystės skausmas ar kt. – nepriklausomai nuo buvusio ryšio praėjusiuose gyvenimuose – ar tai buvo sutuoktiniai, pora, tėvai ir vaikai, broliai / seserys.

Kartais vadinamų toksiškų santykių, kai žmonės labai stipriai neigiamai reaguoja vieni į kitus (pyksta dėl smulkmenų, kaltina nebūtais dalykais, persekioja, įtarinėja neištikimybe ir pan.) pradinė priežastis yra ta, kad vienas iš žmonių praėjusiuose gyvenimuose netgi nužudė kitą – vienas buvo žudikas, kitas – auka.

Sekančiuose gyvenimuose karminiais ryšiais susaistyti žmonės tampa artimaisiais, giminaičiais, kurių užduotis einant iš gyvenimo į gyvenimą kartu, šeimoje yra išmokti visų pirma atleisti savo artimui, kurio atžvilgiu kyla iš pasąmonės /praėjusių gyvenimų nemalonūs jausmai ir išmokti pamilti jį (tą pačią sielą) besąlygiškai, kaip vyrą, kaip žmoną, kaip tėvus, kaip vaikus, kaip brolius, seseris, netgi kaip žudiką ar auką. Svarbiausia – Besąlyginė Meilė ir dėkingumas, kurie palengva ištirpdo karminius ryšius.

Taigi norint išspręsti karminius santykius tinka visi metodai, kurie leidžia atsekti kur ir kodėl atsirado nemalonūs jausmai ir leidžia juos paleisti, moko besąlyginės meilės ir dėkingumo.

Karminių santykių sprendimui puikiai tinka individuali konsteliacija, kuri leidžia rasti ir pašalinti problemų santykiuose tikrąsias priežastis, kiek jos giliai bebūtų (10, 50, 500, 5000 ar net 50 000 metų atgal), suvokti karminiai jie ar ne ir tapti laisvam nuo karminių ryšių įtakos tolimesniems gyvenimo sprendimams.