Pastaraisiais mėnesiais beveik visada per individualius darbus su žmonėmis, per meditacijas manyje suskamba garsai Hu ir Wu. Ir tik visai neseniai supratau ką jie reiškia.

Visai atsitiktinai užkliuvo dėmesys už angliško žodžio “Human”, kuris išvertus į lietuvių kalba reiškia žmogus, ir kuris prasideda garsu “Hu”. Suvokiau iš karto tą akimirką ką tai reiškia, bet dėl viso ko pasitikrinau visagaliame internete.

Taigi:

Vienas seniausių Aukščiausiosios Būtybės / Dievo / Parambrahma / Allaho vardų yra „HU“.

HU yra nedalomas vieningumas; HU yra amžinas ir visagalis; HU yra meilė. HU, kas buvo, yra ir bus.

Jį taip vadino egiptiečiai, indėnai, hebrajai, amerikiečiai čiabuviai, tibetiečiai, sufijai ir keltai.

HU-MAN, HU – pirmasis kūrinijos įkvėpimas, kūrimo žodis, ugnies sėkla; įkvėptas į žmogų HU padarė jį gyva siela. Jis tapo ŽMOGU, Dvasia, Kvėpuojančiu žmogumi, dievišku žmogumi.

Oksfordo anglų žodyne teigiama, kad žodis „Dievas“ kildinamas iš sanskrito veiksmažodžio šaknies „HU“ ir sanskrito žodžio HUTA.

Taip pat kita žodžio HU atmaina kitose kalbose yra WU. Angliškai – HU-MAN, WO-MAN (tariama wuman).

Taigi – kas yra žmogus?

Apibendrinant tai reikštų Dieviškas žmogus, Dieviškas vyras, Dieviška moteris. Svarbiausias čia žodis – Dieviškas, Dievas.

Mano suvokimu mes, žmonės esame tokie kaip Dievas, Dieviški, visagaliai, neturintys ribų, visa Visata ir dar daugiau, tačiau esame tai pamiršę – mūsų jau niekas to nebemoko. Ir tik per meditaciją, kontempliaciją, maldą mes galime pasiekti vadinamą susijungimą su savo Dievišku pradu, su Dievu. Ir kai tai įvyksta, pradeda vykti stebuklai – žmonės sveiksta, gyvena tikrą gyvenimą, gyvena širdimi, Visata / Kūrėjas atveria mūsų kelią ir visas dovanas, kurios laukia Kelyje (kinų kalba Kelias – DAO, taip pat mano suvokimu – Dievas), mes pilni energijos ir žinojimo ką veikti, ko ne, kur eiti, kur ne, su kuo būti, su kuo ne, MES GYVENAME IŠ TIKRŲJŲ!

Tai pajausti, atsiminti mums trukdo įvairiausi emociniai / energetiniai / informaciniai blokai (skaudūs įvykiai, išgyvenimai, tokie kaip mirtys, žūtys, nelaimingos meilės, išdavystės, nepagarba tėvams ir kt.) iš mūsų šio, praėjusių gyvenimų, mūsų tėvų, senelių ir vėlesnių kartų gyvenimų, su kuo aš susiduriu kiekvieną dieną individualiose sesijose su žmonėmis.

Tad kviečiu visus pabusti, pajusti, kas mes esame iš tikrųjų, pradėti gyventi tikrą, dievišką gyvenimą, pradėti kelionę į save.

Žymos:, ,