Kinų vaizdinių medicina

Kinų vaizdinių medicina (Chinese Image medicine, toliau – CIM) – tradicinės kinų medicinos (toliau – TKM) raidos kryptis, kurios šaknys siekia pirmą, seniausią TKM mokyklą istorijoje – Bian Čue (Bian Que) mokyklą, įkurtą garsiojo kinų gydytojo Bian Čue (407–310 m. per.m.e.).

Ši išvystytu vaizdiniu mąstymu, vidiniu matymu ir pajautimu, išvystyta vidine energija paremta medicinos rūšis tiria sveiko žmogaus ir ligų vaizdinius ir taiko juos ligų diagnozavimui, gydymui ir profilaktikai. CIM remiasi proto, sąmonės gebėjimais pasitelkti vaizdus.

Vaizdiniai – tai biomagnetiniai laukai, kuriuos mūsų smegenys geba akimirksniu suvokti. KVM pasitelkiami specialūs metodai, kurie vysto ypatingą rankų, kūno jautrumą ir vidinio regėjimo gebėjimus. Kiekvienas vidaus organas ar kūno dalis turi savo atvaizdą mūsų smegenyse. Tai suteikia galimybę pamatyti, kur organizmas pažeistas fiziniu, energetiniu ir dvasiniu (informacijos) lygmeniu. Netgi įmanoma pamatyti ligos priežastį, kuri gali būti už kūno ribų.

Šiuolaikiniai diagnozavimo metodai tiria medžiagą (substanciją), bet negali parodyti tarpusavio ryšių tarp informacijos, energijos ir medžiagos.
Kinų vaizdinių medicina unikali ir veiksminga todėl, kad ligų diagnozavimas ir gydymas atliekamas visais trimis lygiais, nes jie tarpusavyje glaudžiai susiję.

Gydymas CIM metodais suteikia galimybę keičiant ligos minties formą, keisti informaciją, reguliuoti energetinį ir fizinį komponentus. Kai kūne yra teisinga informacija ir pakanka geros energijos, organizmas pats pasveiksta.

Kinų vaizdinių terapija siekia rasti ir pašalinti pagrindinę ligos priežastį, o ne vien simptomus. Požiūris į kiekvieną pacientą yra individualus, nes kiekvienas žmogus yra unikalus. Per daugiau nei dvidešimt devynerių metų mokslinių tyrimų ir CIM taikymo patirtį vienos iš efektyviausiai sprendžiamų sveikatos problemų yra lėtinis bronchitas, astma, lėtinis prostatos uždegimas, lėtinis inkstų uždegimas, stuburo išvaržos, impotencija, gimdos fibroma, kiaušidžių cistos, moterų ir vyrų nevaisingumas, įvairios skrandžio ir žarnyno ligos, Krono liga, akių ligos, aukštas kraujospūdis, širdies priepuolio pasekmės ir kt.

Pagerinama ligonių būklė sergant tokiomis sudėtingomis ir neišgydomomis ligomis, kaip virusinės kilmės ligos, raumenų distrofija, nervų sistemos ligos, diabetas, vėžys.

KVM ligų gydymo metodai nesukelia šalutinio poveikio, suteikia galimybę anksti jas diagnozuoti, puikiai dera su kitais gydymo metodais.
KVM terapeutai labai daug dėmesio skiria ilgoms praktikoms savo sugebėjimų vystymui, kurie terapijos metu padeda pacientams aktyvuoti savireguliacijos procesus ir organizmui pasveikti pačiam.

Plačiau apie Kinų Vaizdinių mediciną galite sužinoti Lietuvos Džong Juan čigongo ir Kinų Vaizdinių medicinos asociacijos puslapyje arba oficialiame tarptautiniame Kundawell instituto puslapyje.