Protėvių įtaka žmogaus sveikatai, laimei, santykiams, sėkmei gyvenime ir versle

Tik nedaugelis žmonių žino savo protėvius, kokie jie buvo, kokie jų gabumai, polinkiai, koks jų likimas, svarbiausi įvykiai jų gyvenime, toliau nei iki senelių linijos. O gaila..

Turbūt daugelis esate girdėję, kad geri arba blogi žmonių poelgiai įtakoja 7 kartas į priekį? Konsteliacijų pagalba galima tuo vaizdžiai įsitikinti, kad tai yra tiesa.

Konsteliacijų dėka galima pamatyti, kad nepagarba, pyktis mamai, arba kitoks nesveikas santykis į mamą, mirę vaikai (persileidimai, abortai), broliai, seserys, pamiršti (išstumti) giminės nariai arba panašūs įvykiai ir neteisingi santykiai kitose mamos giminės kartose ypatingai įtakoja žmogaus sveikatą, laimės jausmą, sugebėjimą sukurti santykius su kita puse.

Tokie santykiai ir įvykiai tėvo giminėje įtakoja žmogaus stuburą gyvenime, ar žmogus klausys savo širdies ir gyvens savo gyvenimą, ypač įtakoja sėkmę gyvenime ir versle.

Nutrūkusi ryšių grandis, pamirštas / išstumtas šeimos narys bet kokioje mamos / tėvo giminės kartoje lemia, kad iki žmogaus neatkeliauja visa giminės jėga, energija ir informacija (talentai, sugebėjimai, palaikymas ir kt.) ir žmogus pradeda sirgti, blogai jaustis, gali priaugti svorio, jam nesiseka meilėje, gyvenime ir versle, susiduria su finansiniais keblumais.

Laikoma, kad žmogų įtakoja 7 kartos atgal, o stipriausiai – tėvai ir seneliai, o toliau įtaka, kaip vandens raibuliai nuo įmesto akmenuko silpsta. Mano praktikoje teko matyti ir labai stiprią įtaką netgi iš 20 kartos linijos.

Būkite sąmoningi, pažinkite savo giminės medį, likimus, kad labiau pažintumėte save, savo reakcijų, įvykių gyvenime priežastis.

Kartais pakanka tik suvokti, kad taip yra / buvo ir žmogus pradeda sveikti. Kartais reikia stipraus energijos impulso ir daug veiksmų realiame gyvenime, kad prasidėtų pokyčiai. Visa tai duoda konsteliacija.

Žymos:,