KONSTELIACIJOS

Konsteliacija – vaizdus būdas parodyti, kur slypi tikrosios susirgimų, sveikatos sutrikimų, nesėkmių gyvenime, versle, asmeniniuose santykiuose, pinigų trūkumo ir aplamai laimės jausmo trūkumo mūsų gyvenime priežastys.

Unikali, autoriaus išvystyta metodika, apjungianti gilių rytų tradicijų, filosofinių krypčių suvokimą ir perjautimą, Džong Juan čigongo, Kinų Vaizdinių medicinos, B.Hellingerio išvystyto sisteminės šeimos konsteliacijos metodo taikymą ir kasdienes praktikas, autoriaus išvystytus vidinius gebėjimus nuskaityti informaciją apie žmogų kaip sielą, jo šio ir praeitų gyvenimų įvykius, įvykius tėvų ir protėvių gyvenimuose, visatos dėsnius, leidžia ne tik įvardinti konkretaus žmogaus problemų tikrąsias priežastis, bet ir pašalinti jų įtaką žmogaus gyvenimui, leidžia įvykti giliai vidinei transformacijai.

Šiuo metu visos autoriaus patirtys ir išjautimai, gautos žinios iš įvairių mokyklų apsijungė į vieną kryptį – visapusišką Žmogaus vidinę dvasinę transformaciją, vedančią ir į pokyčius išorėje.

Taip atsirado Transformuojanti individuali sesija ir Žmogaus transformacijų programa Kelionė į Save, kurių metu atliekamos tiek individualios konsteliacijos (konsteliatorius ir konsteliacijos užsakovas) saugioje užsakovui aplinkoje, gyvai arba internetu, užtikrinant visišką konfidencialumą ir komfortišką savijautą, tiek grupinės konsteliacijos.

Individualios sesijos metu sprendžiama daug klausimų, ieškoma probleminių vietų žmoguje ir jo gyvenime tikrųjų priežasčių ir jas pamačius, įsisąmoninus ir pridavus energijos keičiamas žmogaus būvis šiai dienai – tokiu būdu žmogus jau po pirmos sesijos jaučia palengvėjimą, kartais net atrodo atjaunėjęs, praeina ilgai kamavę skausmai, ligos, negalavimai.

Sesijos metu ne tik įvardinamos tikrosios problemų priežastys ir vyksta jų įtakos šalinimas, bet ir vyksta energetinis gydymas, sveikų ryšių su protėviais ir su savo tikruoju Aš atstatymas, ko pasekoje žmogus gali tęsti savo kelionę su daug mažesniu problemų krūviu, pradeda aiškiau girdėti savo tikrąjį Aš, sielą, ko jis iš tikrųjų nori iš gyvenimo, santykių, taisosi sveikata, bendra savijauta, harmonizuojasi santykiai su aplinkiniais ir savimi, atsiranda motyvacija asmeniniam tobulėjimui ir realiems pokyčiams gyvenime.

Galima viena ar dvi sesijos pagrindinių klausimų sprendimui, bei pilnas sesijų kompleksas (Žmogaus transformacinė programa) priklausomai nuo problemų sudėtingumo) pilnam žmogaus klausimų įvardijimui ir sprendimui.

Jau po pirmos sesijos žmogus jaučia realius pokyčius – tampa ramesnis, sumažėja nerimo, nepasitikėjimo savimi jausmai, jaučiamas energijos antplūdis. Pokyčiai žmogaus gyvenime vyksta dar iki 6-12 mėnesių, nes konsteliacijos metu keičiasi žmogaus vidinis brėžinys ir vyksta giluminiai pokyčiai visoje žmogaus sistemoje (fizinė, energetinė ir sielos / sąmonės dedamoji) .

Sesija tinka visais atvejais, kai žmogus:

 1. negali sukurti laimingų ir harmoningų santykių;
 2. turi sveikatos sutrikimų;
 3. nesijaučia laimingas;
 4. nejaučia ryšio su savimi;
 5. nežino ko nori iš gyvenimo;
 6. jaučia, kad gyvena ne savo gyvenimą;
 7. jaučia nepaaiškinamą vidinį (galima sakyti sielos) skausmą ar ilgesį;
 8. materialiai apsirūpinęs, turi šeimą, tačiau jaučia, kad kažko trūksta;
 9. kamuoja nesėkmės darbuose ir versluose;
 10. uždirba pinigus tik dėdamas didžiules pastangas ir energiją;
 11. yra labai jautrus aplinkinių kritikai ir nuotaikoms, energijai;
 12. nepasitiki savimi;
 13. jaučiasi nemylimas;
 14. jaučiasi abejingas kitiems žmonėms;
 15. turi priklausomybių ir nori jų atsikratyti;
 16. giminėje turi per kartas nuolat pasikartojančių tragiškų likimų ir įvykių ir bijo tokios pat savo gyvenimo baigties;
 17. nori įvertinti alternatyvas ir bijo suklysti, nori platesnio vaizdo prieš priimant sprendimą;
 18. turi bet kokių kitų klausimų ar problemų asmeniniame ar vidiniame gyvenime, versle, santykiuose ar kitose interesų srityse.

Kontaktai pasiteiravimui arba registracijai:
Valdas Bauža
tel. 8 611 21473
el.p.: valdasbauza@yahoo.com

Atsiliepimai

Jei norite paklausti ar jau nusprendėte išbandyti konsteliaciją – skambinkite tel. +370 611 21473 arba rašykite žinutę:

Susisiekite

Sutinku gauti naujienlaiškius