Konsteliacijų diena MEILĖ SAU

☀️ KONSTELIACIJŲ DIENA “MEILĖ SAU”
Tiek girdėta, o ar sekasi save mylėti taip, kad kūnui būtų gera, kad širdyje būtų ramu, kad būtų laiko ir sau, ne tik kitiems? Ar sekasi save mylėti taip, kad nekankintų nerimas dėl kitų ir kad kiti nebūtų pirmiau nei aš sau?

Tema labai aktuali. Ypač šeimose, kai rūpinamės vieni kitais pamirštant save.
Susitikime SPALIO 1D., šeštadienį,
Vilniuje, S. Neries g. 21, nuo 10 iki 19val. su pietų pertrauka.

Diena ir tema visiems – ir kurie jau yra dalyvavę Valdo vedamuose užsiėmimuose, ir naujai besidomintiems.

☀️ PASIRŪPINTI KITAIS GALIME PASIRŪPINĘ SAVIMI.
Todėl tėvams, žmonoms, vyrams, močiutėms ir seneliams tegul šis kvietimas skamba kaip klausimas – KĄ ŠIANDIEN PADARIAU GERO SAU? Ar nenustūmiau savo poreikių į vėliau, rytoj, kada nors? Ar radau laiko savo kūnui pastiprinti ir pailsinti? Savo mintims subalansuoti ir širdžiai mėgautis ramybe?

☀️ KOKIA METODIKA?
Ne visuomet meilės sau trūkumas yra čia pat. Kartais jis slepiasi protėvių programose, praeituose gyvenimuose, giminės karmoje, vaikystės traumose. Visa tai ir paliesime, išnarpliosime. Dirbsime grupėje, bet spręsime individualius MEILĖS SAU aspektus.

Per meditacijas, konsteliacijas, kvėpavimo, judesio, emocijų paleidimo, energetines ir kitokias transformacines praktikas. Vyks ryšio su tėvais ir protėviais, tikruoju Aš atstatymas. Praėjusių ir šio gyvenimų traumų su tėvais, sutuoktiniais, vaikais, mirusiaisiais gydymas.

Laisvai, be įtampos, be skubėjimo, saugioje aplinkoje, intuityviame vedime.

☀️ APIE VEDLĮ
Valdas Bauža yra Žmogaus transformacijų centro “Kelionė į Save” įkūrėjas, meditacijų, konsteliacijų ir kitų giluminių transformuojančių praktikų meistras. Padeda žmonėms pamatyti problemų priežastis ir jas pašalinti negrįžtamai. Valdo metodikos greitai, efektyviai padeda jautriems žmonėms. Žmonėms, kurie patiria nerimą, baimes, nemigą, migreną ir kitas nemaloniais emocines – fiziologines – psichologines būsenas.
Renginį kartu ves ir Valdo žmona – Vikenta Velykytė – Baužienė, savęs pažinimo keliu einanti nuo 2015 metų. Vikenta yra susipažinusi su Džong Juan Čigongo, Reiki, įvairiomis moteriškumo puoselėjimo praktikomis, baigusi emocinio intelekto lavinimo, oro jogos mokytojų kursus, susipažinusi su Human design, astrologijos sistemomis bei gyvenime sąmoningai taikanti įgytas žinias ir patirtis.

☀️ REGISTRACIJA
Registruotis ir teirautis kviečiame el. paštu: valdasbauza@yahoo.com arba žinute per Messenger arba telefonu (8-611) 21473.

☀️ Renginio kaina – 35 eur arba tiek kiek pajausite.

Apie centro veiklą ir atsiliepimus galite paskaityti svetainėje: www.vbauza.lt

Facebook’e: https://www.facebook.com/612470122606488