Paslaugos

Individuali sesija (~1,5 val.) 

Kliūčių laimei ir harmonijai gyvenime atradimas ir šalinimas.
Ieškantiems atsakymų ir sprendimų šiose sferose:
– santykiai (su antra puse, tėvais, gimine, vaikais, kitais žmonėmis, savimi)
– sveikata (emocinė, psichologinė, fizinė)
– savirealizacija, darbai, sėkmė
– gilus savęs pažinimas ir dvasinis augimas
Tikrųjų priežasčių atskleidimas ir sprendimų radimas transformuojančių meditacijų, konsteliacijų, energetinių, judesio, regresinių praktikų pagalba, energetinis gydymas, sielos traumų diagnostika ir gydymas.
Tiems, kurie nori praspręsti keletą klausimų.

Gyvenimą keičianti (transformacinė) programa 

Tiems, kurie nori spręsti savo klausimus iš esmės ir pradėti gyventi iš tikrųjų. Visapusiška žmogaus gyvenimo transformacija per 2-3 mėnesius, vedanti į giluminius pasikeitimus / transformacijas savijautoje, sveikatoje, energijoje, pojūčiuose, santykiuose, pasitikėjime savimi ir kitose gyvenimo srityse. Atrask save iš naujo! Ar pasiruošę žengti žingsnį didelių pokyčių link?


GRUPINIAI SUSITIKIMAI VILNIUJE

Įvairiausios grupinės transformuojančios praktikos – meditacijos, konsteliacijos, judesio, emocijų paleidimo, energijos lygio kėlimo, regresijos ir kt. – gyvai energijos lygio kėlimui, vidinei ramybei, sveikatos stiprinimui, širdies atvėrimui, susijungimui su savo tikruoju Aš, geresnei gyvenimo kokybei.


Meditacijos online

Įvairiausios meditacijos online energijos lygio ir gyvenimo kokybės kėlimui

Dvasinio augimo ir transformacijų mokykla

Tai 3 mėnesių giluminio dvasinio augimo ir transformacijų mokykla online apie žmogaus esmę, sielos gelmę, giluminius procesus ir priežastis, lemiančias sutrikimus įvairiose gyvenimo sferose, jų šalinimą, energijos lygio kėlimą, transformaciją į darną ir harmoniją gyvenime. Apie amžiną ir nemirtingą žmogaus sielą, jos patirtis, traumas, nuoskaudas, nuostatas, santykį su kitomis sielomis. Tai sielą paturtinanti ir gyvenimus keičianti Kelionė į Save.
Tinkama tiek pradedantiems, tiek pažengusiems, siekiantiems įgyti apibendrintas įvairių dvasinių mokyklų žinias.
Atsibodo paviršutiniai mokymai? Trūksta gylio? 5-10-20 metų eini dvasinio augimo keliu, bet vis kažko pritrūksta iki proveržio? Prisijunk!