MEDITACIJOS

Meditacija – nuo pat seniausių laikų žinomas kaip vienas galingiausių įrankių savęs tobulėjime. Labiausiai pasaulyje žinoma vienos seniausių ir šiuo metu esančių religijų žemėje – Budizmo – dėka. Apie ją kalba kartais kitais žodžiais ir kitos religinės, filosofinės, dvasinio augimo kryptys – Daosizmas, Sufizmas, Krikščionybė, Konfucionizmas, Čigongas ir daugelis kitų.

Daugelis žmonių šiuo metu meditaciją taiko tik kaip priemonę atsipalaiduoti, smegenų veiklai gerinti ar nerimui mažinti. Net moksliniai tyrimai įrodė, kad meditacija stipriai pozityviai veikiai žmogaus fizinę ir psichinę sveikatą, savijautą, energingumą, vidinę ramybę ir pan.

Kodėl meditacija tokia veiksminga?

Mokslininkai, tirdami meditacijos naudą, yra apskaičiavę, kad žmogaus smegenys suvartoja nuo 80% iki 98% viso žmogaus organizmo pagaminamo energijos kiekio. Jei sugebėtume šį rodiklį sumažinti iki minimumo, visam likusiam žmogaus organizmui ir jo poreikiams tenkančios energijos kiekis galėtų išaugti nuo 5 iki 50 kartų. Tokia išlaisvinta energija galėtų būti skiriama visų pirma sveikatai, atsparumui, imunitetui stiprinti, ugdyti žmogaus sugebėjimus.

O meditacija pasirodo tą ir daro – lėtina smegenų apkrovą, lėtina minčių srautą, mintijimo procesą ir atlaisvina didžiulius energijos kiekius. Medituojančio žmogaus mintys pamažu tampa pavaldžios žmogui, protas iš šeimininko pozicijos pereina į puikaus instrumento poziciją, kur naudojamas tada, kada pats žmogus to nori. Atsiranda vidinė tyla, ramybė ir tuo pačiu žvalumas, energingumas, sąmonės aiškumas, kryptingumas, visapusiškai stiprėja sveikata, didėja atsparumas stresui, atsiranda vidinė ašis, netgi į pozityvią pusę keičiasi charakteris. Aiškiau girdimas vidinis, tikrojo Aš arba sielos balsas ko žmogus nori iš tikrųjų. Jis pradeda labiau suprasti ir suvokti, pažinti save – kas yra tas tikrasis Aš, kuris žiūri pro jo akis ir kuris jaučiamas viduje kai nurimsta protas. Prasideda kelionė į save..

Medituojantys žmonės taip pat pastebi, kad dėl specialių meditacijų vyksta ir kitų įdomių dalykų – vystosi intuicija, mąstymas vaizdiniais, matymas vadinamąja vidine arba trečiąja akimi, kito žmogaus pajautimas, keičiasi praktikuojantįjį supantys žmonės, aplinka, pradeda labiau sektis, gerokai lengviau klostytis asmeninių santykių, darbiniai, verslo klausimai.

Meditacijos metu žmoguje atsirandanti energija – neatsiejama meditacijos dalis, apie kurią reikia būtinai kalbėti ir įvardinti. Energija Rytuose vadinama Či, Ki, Prana ir turi daug daugiau savybių ir rūšių nei šiuolaikinis mokslas gali nusakyti. Apie Či plačiau galėsite paskaityti mano bloge jau netrukus.

Savo praktikoje taikau ir esu susipažinęs su įvairiausiomis meditacijomis ir energetinėmis praktikomis – Džong Juan čigongo, Jogos, Transcendentinė, Ošo dinaminė ir kundalini meditacija, tylos, judesio, koncentracijos, širdies, Jono Gervės ir dar daug kitų meditacijų ir praktikų.

Savo darbe su žmonėmis naudoju ir juos mokau efektyviausiai energijos lygį keliančias ir vidines problemas sprendžiančias intuityvias meditacijas pagal vidinį Aukščiausiojo Aš vedimą.

Norintiems išmokti medituoti ir dirbti su energija reguliariai vedu tiek gyvas, tiek online meditacijas, tiek grupinius, tiek individualius užsiėmimus, meditacijų ir darbo su energija pradžiamokslio seminarus.

Visi norintys kurti ar tobulinti savo meditacijų ir darbo su energija įgūdžius, gilintis į save ir spręsti savo klausimus gali prisijungti prie grupinių meditacijų ir praktikų gyvai ir online, kurių metu medituojame, keliame energijos lygį, einame giliai į save. Plačiau čia.

Norintys prisijungti prie gyvų užsiėmimų Vilniuje, kurių metu ne tik medituojame, keliame energijos lygį, bet ir sprendžiame savo gyvenimų klausimus darydami grupines konsteliacijas, bendraujame mums aktualiomis dvasinio augimo ir aplamai Gyvenimo temomis – susisiekite.

Jei norite paklausti ar jau nusprendėte išbandyti meditaciją – skambinkite tel. +370 611 21473 arba rašykite žinutę:

Susisiekite

Sutinku gauti naujienlaiškius