Žmonės (dauguma) gyvena norais ir troškimais, kurie ateina iš proto, sielos traumų, nuoskaudų, noro jaustis saugiai, komfortiškai, mylimiems, reikalingiems, turtingiems.

Dažnas žmogus yra buvęs pas būrėją dėl savo ateities, savo norų išpildymo, daro įvairius ritualus tam, burtus. Dažniausiai einama dėl santykių. Kai būrėja pasako, kad bus taip ir taip ir žmogus įtiki / patiki tuo arba žmogus labai labai nori, kad būtų taip ar taip, visata ima pildyti tą žmogaus norą / troškimą.

Pavojus tame, kad kai žmogus nori ir trokšta kažko ne iš savo širdies, sielos gelmių, tai nėra tikras jo sielos noras, o tik traumų, programų, giminės, sociumo programų pasekmė, todėl tai nėra tikra, tvaru, tai nėra tai ko iš tikro trokšta širdis / siela, kuri lieka apvogta, neišpildyta, nerealizuoti jos tikrieji norai ir troškimai. Žmogus negirdi savo sielos.

Ir kai kažkada kai jau pradės girdėti tai ko trokšta siela, nusivils, kad negauna tai ko trokšta iš tikrųjų tol kol nesuvoks šios pamokos – negali norėti kažko ne iš širdies, nes taip mes priverčiame kitus elgtis ne taip kaip jų sielos nori realizuotis iš tikrųjų, apvagiame juos, įkaliname juos savo norų energija. Taip kažkada kažkas kitas mus apvogs ir įkalins. Pamoka vistiek turės būti išmokta.

Tik atsiprašę visų taip mūsų norų ir troškimų įkalintų ir apvogtų sielų ir atleidę sau galime pradėti gauti pagaliau iš Visatos tai ko trošktame iš tikrųjų, ko trokšta mūsų siela.

Tikrieji sielos troškimai nėra tokie garsūs kaip proto programų, nes negirdime per giliausius sielos žaizdų sluoksnius jos..

Labai pavojinga norėti ne iš širdies, nes gali atsidurti šeimoje su nemylimu arba nemylinčiu žmogumi (galvoti, kad myli), turėti prabangą, bet būti nelaimingas ir tuščias viduje, nes ne to troškai iš tikrųjų. Ir tai pasmerkta griūti vieną dieną, nes tai netikra..

Tikra gausa, laimė, džiaugsmas ateina tik išsivalius širdį ir protą nuo mums kenkiančių programų, nuoskaudų, traumų, pažinus save kas esu ir ko noriu iš tikrųjų!

Tik tikra Kelionė į Save, į savo gelmę padėti.

Valdas Bauža

Žmogaus transformacijų centras Kelionė į Save

Žymos:, ,