Apie Mane

Dauguma, praktiškai visi žmonės, ar jie būtų verslininkai, verslininkės, ar paprasti žmonės, nesvarbu kiek jie būtų pasiekę, kokio būtų išsilavinimo turi mažesnes ar didesnes traumas iš vaikystės ar kitų gyvenimo laikotarpių, santykio su mama ar tėčiu, ar net abiem, kai atrodė, kad jų nemyli, nesirūpina, kad jie (vaikai) nereikalingi. Kai atrodė, kad mama ar tėtis, ar abu nemyli vienas kito, nepalaiko, neįkvepia, nepadeda, nesaugo, negloboja, šaukia, vartoja alkoholį.. O kur dar skaudžios sielos patirtys iš kitų laikotarpių? Praėjusių gyvenimų?


Ir visa tai lemia, kad tokie žmonės negali tapti iki galo laimingais, gerai jaustis, kad ir kiek būtų pasiekę.. Dažnai visos šios priežastys veda prie didesnių ar mažesnių savijautos, sveikatos sutrikimų gyvenime, depresijos, darboholizmo, perfekcionizmo, problemų santykiuose, finansinių problemų, bankrotų, priklausomybių, aplamai darnos ir harmonijos, laimės, gausos trūkumo gyvenime, sunkumo jausmo, jausmo, kad nesiseka, manęs nemyli, aš niekam nereikalingas..
Taip susiformuoja negatyvios sąmonės programos tokios kaip „aš negaliu turėti laimingų santykių“, „aš negaliu uždirbti daug“, „aš noriu visiems padėti“, „aš turiu būti geras“, kurios net neleidžia pritraukti į savo gyvenimą šviesesnių akimirkų, nebent trumpam..


Visa tai teko patirti ir man..

 
Trūkumas geros savijautos ir lengvumo gyvenime, sunki vaikystė, 32 metų amžiuje išgyventi insulto požymiai, aukštas kraujospūdis, depresija, energijos trūkumas, stiprus nerimas, baimės, kompleksai, nemiga, įmonės bankrotas ir begalinis įgimtas jautrumas prieš daugiau nei 14 metų privertė ieškoti išeičių, kad gyventi būtų gera, kad galėčiau pasakyti, jog aš LAIMINGAS.


Dabar žinau, kad viskas, kas vyko mano gyvenime, vyko tam, kad išmokčiau efektyviai spręsti savo vidinius klausimus, problemas, kompleksus, atrasčiau kaip susitaikyti su mama ir tėčiu savyje, moteriškomis ir vyriškomis kokybėmis, jas atverčiau savyje, pažinčiau kaip veikia vidinė žmogaus sistema, jausmai, mintys, energetika, finansai, kas yra Tikrasis Aš, siela, Dievas, kad atrasčiau kas man yra LAIMĖ ir LENGVUMAS GYVENIME, kaip tai pasiekti ir kad galėčiau visu tuo, ką atradau pasidalinti su visais žmonėmis, padėti jiems tapti LAIMINGAIS iš tikrųjų, padėti jiems pasikeisti ir gerai jaustis GYVENIME.
Išbandytos ir įsisavintos įvairiausios energetinės praktikos, čigongas (Qigong), konsteliacijos, regresinės hipnozės, praeitų gyvenimų terapija, joga, kūno psichoterapija, nuolatinė savistaba, savianalizė, nuolatinis savęs keitimas, kasdienės gilios praktikos atvėrė giluminį aiškų pajautimą ir žinojimą apie tikrąsias žmonių sielos skausmo, blogos savijautos, sveikatos sutrikimų, nesėkmių, darnos ir harmonijos trūkumo santykiuose, finansuose, aplamai gyvenime priežastis ir kaip su jomis greitai ir efektyviai tvarkytis, kaip transformuoti sielos traumas ir negatyvias sąmonės programas, kaip pakilti nuo dugno į sielos aukštumas, kaip tapti iš tikrųjų laimingu.


Visų mano ieškojimų pasekoje gimė unikalios, autentiškos ir labai efektyvios transformacinės sesijos, transformacinė programa (linkas), leidžiančios žmogui greitai (per 2-3 mėn.) iš esmės pasikeisti ir pradėti gerai jaustis, susitaikyti su mama ir tėčiu savyje, vyriškomis ir moteriškomis kokybėmis, energijomis savyje.


Taip pat visų praktikų, patirčių pasekoje išsivystė gebėjimas pajausti ir nuskaityti informaciją apie žmogų, jo problemas, ką daryti, kaip pakelti jo energiją, kaip susijungti su Savastimi, aukščiausiuoju Dieviškuoju Aš ir pradėti gyventi laimingą gyvenimą iš Tikrojo Aš.


AŠ GALIU TAU PADĖTI PASIKEISTI IR GERAI JAUSTIS GYVENIME, DARBE, VERSLE.

 
Faktai apie mane:


• Gimiau 1979 11 11 Tauragėje
• Baigiau sustiprinto matematikos mokymo vidurinę mokyklą
• 2004 m. įgijau Ekonomikos magistro laipsnį Bankininkystės specialybėje Vilniaus universitete
• 2001 – 2007 m. verslo finansavimo vadybininkas ir projektų vadovas Vilniaus (vėliau – SEB) banke
• 2004 m. dvasinio augimo seminarai pas Nijolę Wolmer
• 2007-2009 m. įmonės, veikusios NT projektavimo srityje, vadovas
• 2009-2012 m. stambių verslo klientų projektų vadovas Swedbank
• 2012-2018 m. laisvai samdomas verslo ir finansų konsultantas. Padėjau nuo „nulio“ užaugti keletui verslų
• 2010-2024 m. – joga, kūno psichoterapija, Džong Juan čigongas (atestuotas instruktorius 2018m.), Kinų vaizdinių medicina (atestuotas terapeutas 2019 m.), Kinų Yi Xian medicinos kursai Rygos Stradina universitete (2019 m.), konsteliacijos, fenomenologinė psichoterapija pagal Bert Hellinger (atestatai 2018m.)
• 2018 – dabar – individualių transformacinių sesijų, programų, kursų, seminarų, retrytų, meditacijų vidiniams pokyčiams ir gerai savijautai vedėjas