Manęs dažnai klausia, kas yra konsteliacijos ir kokiu principu aš dirbu. Jei esate girdėję apie regresinę terapiją, o galbūt net išbandėte ją, tuomet mano darbo metodai jums turėtų būti labai aiškūs ir suvokiami. Regresinės terapijos metu yra paleidžiami praeityje patirtų emocinių ir informacinių traumų blokai. Regresinė terapija dirba su šio gyvenimo mentaliniais žmogaus kūnais, o aš, konsteliacijų metu, pacientui ne tik nustatau šio gyvenimo traumas, bet ir kartu nukeliaujame į praėjusius gyvenimus, tėvų/protėvių gyvenimus, kur tam tikri įvykiai įtakojo emocines traumas ir suformavo energetinius blokus. Išsprendžiame klausimus, kas būtent įtakoja žmogaus sveikatą, santykius, laimę, sėkmę gyvenime bei finansinę gerovę.

Konsteliacijų metų taip pat taikau Kinų Vaizdinių medicinos bei Džong Juan čigongo praktikų metodus žmogaus energijos pakėlimui, užsikimšusių energetinių kanalų ir vidaus organų valymui, kraujotakos aktyvinimui, emocinių /energetinių blokų nuėmimui ir išjudinimui.

Pirminio apsilankymo metu pacientas yra diagnozuojamas, nustatomos konkrečios ligos, žmogaus energijos lygis, tikrojo savojo AŠ sąmoningumas. Sekančiais taikomų metodų žingsniais yra nustatomos ligų priežastys, nepriklausomai kuriame gyvenimo modelyje – lygyje ji būtų, ar tai tėvų, senelių bei prosenelių linijoje, ar 33 kartoje, o galbūt net prieš 3000 m. buvusiuose gyvenimuose. Nustatau susidariusius blogus/gerus karminius ryšius, prakeikimus, nužiūrėjimus, tėvų ir protėvių santykius, nelaimes ir visas kitas priežastis, dėl kurių kyla dvasinių, sveikatos, darbo, finansinių, sėkmės, laimės keblumų šiame gyvenime. Taikomų metodų dėka, nustačius priežastis, išvalau energetinius blokus ir atlaisvinu susidariusius blogus karminius ryšius, išvalau susikaupusias blogas energijas organuose, sutvarkau per giminės liniją keliaujančius negalavimus, nesėkmes, nesutarimus ir pašalinu jų priežastis, padedu suvokti tikrąjį savąjį AŠ ir jį tobulinti bei kelti dvasingumo lygį.

Konsteliacijos metu gauta informacija yra tarsi dovana, su kuria vėliau pats pacientas turės padirbėti norėdamas gauti didžiausią vertę. Taigi, žmogus skatinamas visokeriopai dirbti su savimi per fizinį, energetinį, sielos, sąmonės lygmenis. Žmogus gauna asmeninių užduočių, kurios padeda tobulėti tiek dvasiškai tiek kaip žmogui. Pacientas gauna patarimų, kaip ir kokius pratimus, mankštas atlikti, medituoti ir atlikti energetines praktikas, kaip daryti savistabą ir savianalizę, rašyti dienoraštį ir laiškus.

Pacientas sužinojęs savo negalavimų, nesėkmių, nelaimių priežastis, arba gavęs atsakymus į neraminančius klausimus, dažnai suranda savo gyvenimo kelią. Jis pradeda keliauti didžiulės laimės ir sėkmės keliu.